Session Reminder (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Close
fi: Sulje

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: Style
fi: Tyyli

en: About
fi: Tietoja
