Session Reminder (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Details
gl: Detalles

en: Close
gl: Pechar

en: Style
gl: Estilo

en: About
gl: Información
