Session Reminder (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Details
he: פרטים

en: Close
he: סגירה

en: Style
he: סגנון

en: About
he: אודות
