Session Reminder (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Close
hi: बंद करे

en: Style
hi: अंदाज

en: About
hi: के बारे में
