Session Reminder (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Details
hr: Detalji

en: Style
hr: Stil

en: About
hr: Opis
