Session Reminder (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Details
hu: Részletek

en: Close
hu: Bezár

en: All roles
hu: Minden szerepkör

en: Style
hu: Stílus

en: About
hu: Leírás
