Session Reminder (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Details
is: Nánar

en: Close
is: Loka

en: Style
is: Stíll

en: About
is: Um
