Session Reminder (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Details
ka: დეტალები

en: Style
ka: სტილი
