Session Reminder (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: About
ku: دەربارە
