Session Reminder (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Details
nn: Detaljar

en: Close
nn: Lukk
