Session Reminder (1.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Details
oc: Detalhs

en: Close
oc: Tampar

en: Style
oc: Estil

en: About
oc: A prepaus
