Session Reminder (1.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Details
pl: Szczegóły

en: Close
pl: Zamknij

en: Style
pl: Styl

en: About
pl: O stronie
