Session Reminder (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Details
ps: سپړنې

en: Close
ps: تړل

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
