Session Reminder (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Details
pt: Detalhes

en: Close
pt: Fechar

en: Style
pt: Estilo

en: About
pt: Sobre
