Session Reminder (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Details
ro: Detalii

en: Close
ro: Închideți

en: Style
ro: Stil

en: About
ro: Despre
