Session Reminder (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu
