Session Reminder (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Details
sq: Hollësi

en: About
sq: Informacione
