Session Reminder (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Close
tr: Kapat

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: About
tr: Hakkında
