Session Reminder (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Details
uk: Подробиці

en: Close
uk: Закрити

en: All roles
uk: Всі ролі

en: Style
uk: Стиль

en: About
uk: Про модуль

en: Live Preview
uk: Швидкий Перегляд
