Session Reminder (1.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Close
az: Bağlı

en: Style
az: Stil

en: About
az: Haqqında
