Session Reminder (1.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Close
cs: Zavřít

en: Style
cs: Styl

en: About
cs: Popis
