Session Reminder (1.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Close
cy: Yn agos

en: Style
cy: Arddull
