Session Reminder (1.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Style
el: Στυλ

en: About
el: Περί
