Session Reminder (1.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે
