Session Reminder (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Close
ja: 閉じる

en: Style
ja: スタイル

en: About
ja: アバウト
