Session Reminder (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Close
lt: Uždaryti

en: Style
lt: Stilius

en: About
lt: Apie
