Session Reminder (1.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Close
nl: Sluiten

en: All roles
nl: Alle rollen

en: Style
nl: Stijl

en: About
nl: Over
