Session Reminder (1.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Close
sv: Stäng

en: Style
sv: Stil

en: About
sv: Om
