Session Reminder (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Close
vi: Đóng

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: About
vi: Giới thiệu
