Session Reminder (1.0.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: About
bo: གསལ་བཤད
