Session Reminder (1.0.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: User
fr: Utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: Close
fr: Fermer

en: About
fr: À propos

en: Live Preview
fr: Prévisualisation en temps réel
