Session Reminder (1.0.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Close
id: Tutup

en: Style
id: Gaya

en: About
id: Tentang
