Session Reminder (1.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី
