Session Reminder (1.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
