Session Reminder (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Close
fa: بستن

en: Style
fa: اصلوب

en: About
fa: درباره
