Session Reminder (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Style
sk: Štýl

en: About
sk: Informácie o
