Session Reminder (1.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Close
ta: மூடு

en: Style
ta: பாணி

en: About
ta: பற்றி
