Session Reminder (1.0.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి
