Field Default Values (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Minimum
ar: أقل قيمة
