Field Default Values (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Maximum
az: Maksimum

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Link text
az: Link mətni

en: Default value
az: Standart qiymət
