Field Default Values (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Field
be: Поле

en: URL
be: Спасылка

en: Maximum
be: Максімум

en: Configuration
be: Налады

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Minimum
be: Мінімум
