Field Default Values (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Maximum
ca: Màxim

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Configuration
ca: Configuració

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Minimum
ca: Mínim
