Field Default Values (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Field
da: Felt

en: Maximum
da: Maksimum

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Link text
da: Linktekst

en: Default value
da: Standardværdi
