Field Default Values (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Minimum
el: Ελάχιστο
