Field Default Values (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Field
et: Väli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Configuration
et: Seadistus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Minimum
et: Miinimum
