Field Default Values (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: URL
fa: نشانی

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Minimum
fa: حداقل
