Field Default Values (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Maximum
fi: Suurin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Minimum
fi: Pienin
