Field Default Values (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Field
ka: ველი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Minimum
ka: მინიმუმი
