Field Default Values (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Field
km: វាល

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Minimum
km: អប្បបរមា
