Field Default Values (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Minimum
ku: کەمترین
